Hakkımızda

Baş-Par Makina Yedek Parça İmalat

Firmamız, 1975 yılında kurulmuş olup; kuruluşundan beri her türlü kalıp imalatı, talaşlı imalat, kaynak-pres işleri konularında başarılı çalışmalar yapmıştır. Son zamanlarda çoğunlukla yedek parça imalatına yönelmiştir. İmalatın her aşamasında kalite kontrole önem veren firmamız bu konuda başarısını kanıtlamıştır.

Firmamız, bu başarısını yeni teknolojileri yakından takip etmesine ve imalatın her aşamasında yönetim sisteminin desteğine kullanmasına borçludur.

Firmamız yaptığı teknoloji yatırımlarının yanında insan kaynaklarına da önemli yatırımlar yaptığı inancındadır. Başkent Makine çalışanlarının hepsi kalifye elemanlar olup,aynı zamanda oldukça geniş teknolojik ekipmanlara sahiptir.Çalışanlar işe başlamadan ve iş başında sürekli eğitilmekte, teknolojiyi takip etmeleri ve kendilerini yenilemeleri sağlanmaktadır.

Firmamız, şu an %75 imalatını Fransız menşeili AREVA firmasına yapmakta olup, dış ülkelerle ihracat bağlantıları vardır.Her geçen gün gelişmekte ve büyümekte olan firmamız, yaptıklarıyla çok daha iyi yerlere geleceğini kanıtlamıştır.Ayrıca ISO 9001:2000 kalite sistemi çerçevesinde müşteri portföyünü geliştirmeyi planlamaktadır.

Kalite Politikamız

Baş-par; ulusal ve uluslararası standartlara ve müşteri isteklerine uygun kalite de ürünü, ulusal mevzuatlara uygun çalışma anlayışı ile üretmeyi, kalite yönetim sistemini kurmayı, işletmeyi ve hedefler ile sistemini müşteri memnuniyeti üzerine kurmayı, sistemini sürekli iyileştirmeyi, bu politikayı güncellemeyi ve politikanın tüm çalışanlarınca benimsenmesini şirket kalite politikası olarak belirlemiştir.